Електрични скутери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-54Q Електричен скутер
Мотор без четка Сила 250W Волтажа 48V Потрошувачка 100k/ 1-2kWh Брзина 25km/h Можност з..
38.000 MKD
без ДДВ: 32.203 MKD
COLOSSUS CSS-53Q Електричен скутер
Мотор без четка Сила 250W Волтажа 48V Потрошувачка 100k/ 1-2kWh Брзина 25km/h Можност з..
35.000 MKD
без ДДВ: 29.661 MKD
COLOSSUS CSS-56Q Електричен скутер
IC картичка за отклучување на скутерот Држач (ногарка) на скутерот Можност за уклучување/искл..
49.500 MKD
без ДДВ: 41.949 MKD
COLOSSUS CSS-55Q Електричен скутер
Мотор без четка Сила 250W Волтажа 48V Потрошувачка 100км/ 1-2kWh Максимална извозена кило..
24.999 MKD
без ДДВ: 21.186 MKD
COLOSSUS CSS-61Q Електричен скутер
Мотор без четка Сила 250W Волтажа 36V Брзина 25 км/h Максимална извозена километража 30км..
27.800 MKD
без ДДВ: 23.559 MKD
COLOSSUS CSS-62Q Електричен скутер
Мотор без четка Сила 250W Волтажа 48V Брзина 25 км/h Максимална извозена километража 30км..
27.500 MKD
без ДДВ: 23.305 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS