COLOSSUS CSS-5454 Електрично ѓезве
  • COLOSSUS CSS-5454 Електрично ѓезве

COLOSSUS CSS-5454 Електрично ѓезве

1.388 MKD
без ДДВ: 1.176 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-5454
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Метално тело на ѓезвето
  • За 4 стандардни шољи кафе
  • Капацитет 350мл
  • Сила 800W
  • ON/OFF копче
  • Варење на кафето за релативно кратко време
  • Ергономаска рачка на склопување

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS