Iskra RH 1837-2 BL Фен за сушење коса

Iskra RH 1837-2 BL Фен за сушење коса

1.499 MKD
без ДДВ: 1.270 MKD
Производител: Iskra
Шифра на производ: RH 1837-2 BL
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Стилски, полу-професионален фен за сушење коса,
во црно-розева боја
Долг кабел, гајка за закачување,
тело од високо квалитетна пластика.
Голем и мал дифузер за рамномерно и прецизно сушење.

Напон: 230V~50Hz,
Моќност: 2000W,
2 променливи брзини,
Копче за дување ладно,
Генератор на негативни јони,
Лесен и Тивок
1 година гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS