Фен за сушење коса

Фен за сушење коса

1.768 MKD
без ДДВ: 1.499 MKD
Производител: Iskra
Шифра на производ: RH-1827M-5
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Стилски, полу-професионален фен за сушење коса,
во бронзена боја
Долг кабел, гајка за закачување,
тело од високо квалитетна пластика.
Голем и мал дифузер за рамномерно и прецизно сушење.

Напон: 230V~50Hz,
Моќност: 2200W,
2 променливи брзини,
3 подесувања за температура
Копче за дување ладно,
Генератор на негативни јони,
Лесен и Тивок
1 година гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Unimaks © 2018. UKION SHOPS