ISKRA SL-158 Пегла на пареа

ISKRA SL-158 Пегла на пареа

2.199 MKD
без ДДВ: 1.864 MKD
Производител: Iskra
Шифра на производ: SL-158
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Пегла на пареа за алишта

Моќност: 2400W
Напон: 220-240V, 50Hz
Капацитет на канистерот за вода: 350 ml
Керамичка површина
Испуштање на пареа
  - вертикално
  - нормално: 10-20 g/min
  - интензивно: 0.3-1 g/tlak
• прскање вода
• термостат
• не се создава каменец
• заштита од капење
• функција - самочистење
• автоматско исклучување
• гумирана рачка
• димензии: 307x120x145 mm
• тежина: 1.17 kg
• должина на ел. кабел: 1.9 m
• дозер
2 години гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS