ISKRA SL-2088A Пегла на пареа

ISKRA SL-2088A Пегла на пареа

1.199 MKD1.499 MKD
без ДДВ: 1.016 MKD
Производител: Iskra
Шифра на производ: SL-2088A
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Пегла на пареа за алишта

Моќност: 2000W
Напон: 220-240V, 50Hz
Капацитет на канистерот за вода: 200 ml
Керамичка површина
Испуштање на пареа
  - вертикално
  - нормално: 8-15 g/min
  - интензивно: 0.3-0.8 g/tlak
• прскање вода
• термостат
• функција - самочистење
• димензии: 260x113x146 mm (V x Š x D)
• тежина: 0.9 kg
• должина на ел. кабел: 1.9 m
• дозер
2 години гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS