ISKRA SL-8822 Пегла на пареа

ISKRA SL-8822 Пегла на пареа

2.499 MKD2.999 MKD
без ДДВ: 2.118 MKD
Производител: Iskra
Шифра на производ: SL-8822
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Пегла на пареа за алишта

Моќност: 2800W
Напон: 220-240V, 50Hz
Капацитет на канистерот за вода: 350 ml
Керамичка површина
Испуштање на пареа
  - вертикално
  - нормално: 15-25 g/min
  - интензивно: 0.3-1 g/tlak
• прскање вода
• термостат
• не се создава каменец
• заштита од капење
• функција - самочистење
• автоматско исклучување
• гумирана рачка
• димензии: 310x124x156 mm
• тежина: 1.45 kg
• должина на ел. кабел: 1.9 m
• дозер
2 години гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS