Iskra крпа за парочистач
  • Iskra крпа за парочистач
  • Iskra крпа за парочистач
  • Iskra крпа за парочистач
  • Iskra крпа за парочистач

Iskra крпа за парочистач

250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Производител: Iskra
Шифра на производ: Iskra
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Резервна крпа за парочистачи на ISKRA 
Две димензии (за JC-208 помала, и за JC-210 поголема)
Во бела боја
Од микро фибер материјал
Со странична стега

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS