COLOSSUS Kрпа за парочистач
  • COLOSSUS Kрпа за парочистач
  • COLOSSUS Kрпа за парочистач
  • COLOSSUS Kрпа за парочистач
  • COLOSSUS Kрпа за парочистач

COLOSSUS Kрпа за парочистач

250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Производител: Iskra
Шифра на производ: Iskra
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:
  • Резервна крпа за парочистачи 
  • Во бела боја
  • Од микро фибер материјал
  • Со странична стега

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2021. UKION SHOPS