Iskra QR8918 Машинка за шишање
  • Iskra QR8918 Машинка за шишање

Iskra QR8918 Машинка за шишање

1.499 MKD
без ДДВ: 1.270 MKD
Производител: Iskra
Шифра на производ: QR8918
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Расположливи опции

* Одберете боја:

Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнување на посакуваниот изглед, со салонски финиш! За сите типови коса и брада.
Моќна, тивка, ергономично обликувана, со модерен дизајн, машинка, која гарантира квалитет и издржливост во сите услови!

Работи на кабел
Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz,
Моќност: 12 W,
2 променливи брзини,
Сечива од не’рѓосувачки челик
Подесување на сечивата,
4 додатни адаптер-чешли за постигнување различни должини и форми,
Вклучени ножички и чешел во пакувањето
Вклучено масло за подмачкување и четкица за чистење во пакувањето,
Вклучен заштитник за сечивата, кој се става после употреба,
Долг кабел со гајка за закачување
Ергономично обликувана за стабилен фат
Достапна во црна и бела боја
1 година гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS