Iskra QR-PET2506 Машинка за шишање на домашни миленици
  • Iskra QR-PET2506 Машинка за шишање на домашни миленици
  • Iskra QR-PET2506 Машинка за шишање на домашни миленици
  • Iskra QR-PET2506 Машинка за шишање на домашни миленици
  • Iskra QR-PET2506 Машинка за шишање на домашни миленици
  • Iskra QR-PET2506 Машинка за шишање на домашни миленици

Iskra QR-PET2506 Машинка за шишање на домашни миленици

1.694 MKD
без ДДВ: 1.436 MKD
Производител: Iskra
Шифра на производ: QR-PET2506
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10

Расположливи опции

* Одберете боја:

Во топлите денови, олеснете му на вашето милениче со потскратување на влакната од крзното.
Оваа машинка за шишање, и потстрижување, овозможува работа во тивок режим, за да не го вознемирува миленичето.
Сечивата се од хигиенски не’рѓосувачки челик, кој не ја иритираат кожата, и го отсекува влакното со претцизност и острина.
Има 4 додатни чешли со различна големина, наменети за секој тип на крзно со различна должина.
Доаѓа во куфер од полу-тврда пластика во кој се складира, и повеќе додатоци.

Моќност и напон – 12W , 220-240 V ~ 50 Hz
Лесна и тивка
4 Додатни чешли
Додатоци – ножици, самочистечка четка, чешел за порамнување, турпија за нокти
Додатоци за оддржување – Пластичен куфер, масло за сечива, четка за чистење сечива, заштитник на сечива
Достапно во сина, зелена и портокалова боја
1 година гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS