Iskra S1A миксер со сад
  • Iskra S1A миксер со сад

Iskra S1A миксер со сад

1.599 MKD
без ДДВ: 1.355 MKD
Производител: Iskra
Шифра на производ: S1A
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Рачен миксер Искра S1A

Јачина 200 W

Пет брзини.

Силен, лесен и тивок.

Погоден за лева и десна рака

Ергономски дизајниран

Издржлива пластика

Гаранција - 2 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Iskra, S1A, миксер, со, сад,
Unimaks © 2019. UKION SHOPS