Iskra SM-2 мини тостер
  • Iskra SM-2 мини тостер
  • Iskra SM-2 мини тостер

Iskra SM-2 мини тостер

990 MKD
без ДДВ: 839 MKD
Производител: Iskra
Шифра на производ: SM-2
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Одберете боја:

Моќност: 800W; 
Нелепливи плочки; 
Светлосен индикатор; 
Изолирана горна површина за заштита од висока температура;

За два тост сендвича во триаголен облик
Боја: црна или бела

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

2 години гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS