Muhler FWH-3018W Електрична славина ( бојлер ) гиблива за на ѕид

Muhler FWH-3018W Електрична славина ( бојлер ) гиблива за на ѕид

3.499 MKD
без ДДВ: 2.965 MKD
Производител: Muhler
Шифра на производ: FWH-3018W
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Електрична чешма со моментално загревање на водата
- Брзо загревање и заштеда на енергија
- Загревање на водата за неколку секунди (температура 30-60°C)
- Без предвремено загревање 3200W
- Вртлива цефка
- Монтажа на ѕид
- Употреба само во домаќинство

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS