Nutri Mix блендери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS NUTRI PRO POWER MIX EKSTRAKTOR CSS-5413B
  НОВ МОДЕЛ Моќност од 1000W Брзина: 13000-16000 вртежи во минута, една брзина Ф..
5.100 MKD
без ДДВ: 4.322 MKD
COLOSSUS NUTRI PRO MIX CSS-5413
  Сила 900W. Брзина од 13.000-16.000 вртежи/мин (една брзина). Функции: мели,сецка,..
4.550 MKD
без ДДВ: 3.856 MKD
COLOSSUS NUTRI PRO MIX CSS-5412B
  Сила 600W. Една брзина. Брзина од 20.000 вртежи/мин. Функции: меле,сече,дроби,..
2.400 MKD
без ДДВ: 2.034 MKD
COLOSSUS NUTRI MIX CSS-5412E
  Моќност 800W Две брзини ++Функции:меле,дроби,сецка,блендира Сад 500 ml ..
2.900 MKD
без ДДВ: 2.458 MKD
COLOSSUS NUTRI MIX SET CSS-5412C
  Сила 800W. Една брзина. Брзина од 20.000 вртежи/мин. Функции: мели,сецка,дроби,ме..
3.100 MKD
без ДДВ: 2.627 MKD
COLOSSUS NUTRI MIX CSS-5412D
Сила 800W. Намена: за смути Функции: Мели,блендира,миксира,сече,дроби лед  Плус функци..
2.900 MKD
без ДДВ: 2.458 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS