NUTRI MIX CSS-5412E COLOSSUS
  • NUTRI MIX CSS-5412E COLOSSUS

NUTRI MIX CSS-5412E COLOSSUS

2.395 MKD
без ДДВ: 2.030 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-5412E
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

 

LED осветлување
Моќност 800W
Две брзини ++
Функции: меле,дроби,сецка,блендира
Сад 500 ml.
Куќиште направено  од нерѓосувачки челик

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS