NUTRI PRO MIX CSS-5413 Colossus
  • NUTRI PRO MIX CSS-5413 Colossus

NUTRI PRO MIX CSS-5413 Colossus

1.982 MKD
без ДДВ: 1.680 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-5413
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

 

  • Сила 600W.
  • Една брзина.
  • Брзина од 20.000 вртежи/мин.
  • Функции: меле,сече,дроби,меша.
  • 3 сада (еден голем и два помали од кој едниот има рачка како кригла). Два капака за чување на свежината. Сечило за мелење и сечило за блендирање. Два прстена.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS