NUTRI PRO MIX CSS-5413 COLOSSUS
  • NUTRI PRO MIX CSS-5413 COLOSSUS

NUTRI PRO MIX CSS-5413 COLOSSUS

3.716 MKD
без ДДВ: 3.149 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-5413
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

 

  • Сила 900W.
  • Брзина од 13.000-16.000 вртежи/мин (една брзина).
  • Функции: мели,сецка,дроби,меша.
  • Со апаратот одат: 3 сада (една голем и два мали),плус капак со рачка,два капаци за чување на свежина,сечило за мелење и сечило за блендирање.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS