Iskra SL585FA06-RD/BL рачна циклонска правосмукалка
  • Iskra SL585FA06-RD/BL рачна циклонска правосмукалка
  • Iskra SL585FA06-RD/BL рачна циклонска правосмукалка
  • Iskra SL585FA06-RD/BL рачна циклонска правосмукалка

Iskra SL585FA06-RD/BL рачна циклонска правосмукалка

3.333 MKD3.999 MKD
без ДДВ: 2.825 MKD
Производител: Iskra
Шифра на производ: SL585FA06-RD/BL
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Одберете боја:

Рачна правосмукалка
Моќност: 600 W
Циклонска технологија
Лесно празнење на садови
 3 прилози
Капацитет на сад за прашина: 0,6 l
Должина на кабел: 32 см
Енергетска ефикасност: A +
Просечна годишна потрошувачка на енергија: 19,9 kW
Класа на ефикасност на вшмукување со тепих: Е.
Рециркулација на прашина: Е.
Ниво на звук: 80 dB (A)
Боја: црвенa, црна

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS