Разно

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS MAC-74 Пиштол за фарбање
Резервоар од 800мл Капацитет на прскање 300 ml/min Напон 230V 50Hz Потенциометар за контрол..
1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
COLOSSUS MAC-60B Бушилица
Сила 500W Максимален број вртежи во минута 1200 Максимален капацитет на бушење 115мм 1 карб..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
COLOSSUS MAC-83 2 во 1 акумулаторски тример
Безжичен тример за жива ограда 3.6V Полнење 3-5h Брзина 1100 вртежи во минута Време на ра..
1.600 MKD
без ДДВ: 1.356 MKD
COLOSSUS MAC-21B  Штрафилица
Напон на акумулаторот 12V Капацитет на акумулаторот 1,3 Аh Тип на акумулатор (Lithium-Ion) ..
2.250 MKD
без ДДВ: 1.907 MKD
COLOSSUS GG-1021  Кровен куфен за автомобил
GENTLE GIANT Капацитет 320Л Металик црна боја - BLACK PC Материјал: ABS Каиш за врзување ..
12.500 MKD
без ДДВ: 10.593 MKD
COLOSSUS GG-1041 Кровен куфен за автомобил
GENTLE GIANT Може во него да се пренесуваат и скии Капацитет 450Л Металик црна боја - BLACK..
21.500 MKD
без ДДВ: 18.220 MKD
COLOSSUS GG-1031 Кровен куфен за автомобил
GENTLE GIANT Може во него да се пренесуваат и скии Капацитет 450Л Металик црна боја - BLACK..
18.000 MKD
без ДДВ: 15.254 MKD
COLOSSUS CSS-9050 Електрично двојно ќебе
Димензии: 160х140см Сила 2х60W 2 приклучока и 2 контролери за подесување 2 нивоа на греење ..
2.000 MKD
без ДДВ: 1.695 MKD
COLOSSUS CSS-9040 Електрично единечко ќебе
Димензии: 160х80см Сила 60W 2 нивоа на загревање Заштита од прегревање Струја 220 - 240V,..
1.250 MKD
без ДДВ: 1.059 MKD
COLOSSUS CSS-6288 Ултрасоничен/ултразвучен чистач
Функција за одмастување - длабоко чистење и стерилизирање 5 циклуси на работа Резервоар од не..
2.990 MKD
без ДДВ: 2.534 MKD
COLOSSUS CSS-4114 Мултифункционален сет за чистење
Лопатка за чистење Држач за делови кои се монтира на ѕид Подесива метална рачка со плус додат..
1.600 MKD
без ДДВ: 1.356 MKD
COLOSSUS CSS-4111 SPRAY MOP Џогер
Микрофибер крпа Лесно отстранлива крпа За полесно одржување Одвојувачки сад за вода Спреј..
850 MKD
без ДДВ: 720 MKD
COLOSSUS COT-04010 SPIN MOP Џогер
Моќен спин систем за лесно чистење 360 степени ротирачка глава на џогерот Идеално за чистење ..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
COLOSSUS CSS-4118 SPRAY MOP Џогер
Лесно отстранувачка, двострана, микрофибер крпа Сад за вода Спреј функција ..
850 MKD
без ДДВ: 720 MKD
COLOSSUS CSS-4118B SPRAY MOР Крпа за џогер
Двострана микрофибер крпа за џогер ..
290 MKD
без ДДВ: 246 MKD
COLOSSUS CSS-4113 Спин метла
Глава со 3 ротирачки четки Метална рачка Висина од 115см ..
890 MKD
без ДДВ: 754 MKD
COLOSSUS GL-991 Патен куфер голем-зелен
​ABЅ+PC материјал Лесен за управување Издржливост Двојни тркалца х4 со полна ротација ..
2.950 MKD
без ДДВ: 2.500 MKD
COLOSSUS CSS-9090 Фитнес масажер за задник
EMS технологија - електрична стимуласија (неуромускуларна стимулација) Проактивно средство за: ..
1.280 MKD
без ДДВ: 1.085 MKD
COLOSSUS CSS-9080 Фитнес масажер за абдомен
EMS технологија - електрична стимуласија (неуромускуларна стимулација) Проактивно средство за: ..
1.680 MKD
без ДДВ: 1.424 MKD
COLOSSUS CSS-9070 Фитнес масажер за раце и нозе
EMS технологија - електрична стимуласија (неуромускуларна стимулација) Проактивно средство за: ..
1.080 MKD
без ДДВ: 915 MKD
COLOSSUS CSS-9030 Безжичен масажер
Сила 3.7W Анатомски облик Тајмер 10мин Безжичен USB полнење Вградена батерија OFF/ON ..
1.990 MKD
без ДДВ: 1.686 MKD
COLOSSUS CSS-9060 Релаксирачки туш - масажер
3 долги и 3 кратки заменливи,ротирачки,силиконски четки Магнетен држач за четки, лесен за замен..
1.680 MKD
без ДДВ: 1.424 MKD
COLOSSUS CSS-6615 Панел радијатор
Сила 2000W Можност за монтирање на ѕид Заштита против прегревање Индикаторно светло Бела ..
3.350 MKD
без ДДВ: 2.839 MKD
COLOSSUS CSS-4115 Рачен чистач за прозори
Спреј функција Микрофибер крпа за полесно чистење Гумен дел за полесно собирање на нечистата ..
330 MKD
без ДДВ: 280 MKD
COLOSSUS CSS-4112 3 во 1 апарат за чистење прозори
Прскалка за вода Крпа за бришење/чистење Вакум усисувач на нечистотија Мал сад за мерење на..
2.400 MKD
без ДДВ: 2.034 MKD
COLOSSUS CSS-9010 мултифункционален масажер
Сила 25W Тајмер 15мин Панела со копчиња (ON/OFF, грејач, насока на ротирање) 8 масажни глав..
2.596 MKD
без ДДВ: 2.200 MKD
COLOSSUS U016A Мулти USB 4 во 1 32GB
4 во 1: USB-A USB-тип C Микро Б Големини: 32GB Поддржани системи: Windows XP / Vista ..
1.800 MKD
без ДДВ: 1.525 MKD
COLOSSUS U016A Мулти USB 4во 1 64GB
4 во 1 USB-A USB-тип C Микро Б Големини: 64GB Поддржани системи: Windows XP / Vista /..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
COLOSSUS U016A Мулти USB 4 во 1 128GB
4 во 1: USB-A USB-тип C Микро Б Големини: 128GB Поддржани системи: Windows XP / Vista..
3.000 MKD
без ДДВ: 2.542 MKD
Laica HI 3011 навлажнувач на воздух
Моќ: 500/1000/1500W, Број на ребра: 3 IPX4 заштита од влага Топлотни наставки: 3, Прилагодлив те..
3.990 MKD
без ДДВ: 3.381 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS