Алати

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS MAC-74 Пиштол за фарбање
Резервоар од 800мл Капацитет на прскање 300 ml/min Напон 230V 50Hz Потенциометар за контрол..
1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
COLOSSUS MAC-60B Бушилица
Сила 500W Максимален број вртежи во минута 1200 Максимален капацитет на бушење 115мм 1 карб..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
COLOSSUS MAC-83 2 во 1 акумулаторски тример
Безжичен тример за жива ограда 3.6V Полнење 3-5h Брзина 1100 вртежи во минута Време на ра..
1.600 MKD
без ДДВ: 1.356 MKD
COLOSSUS MAC-21B  Штрафилица
Напон на акумулаторот 12V Капацитет на акумулаторот 1,3 Аh Тип на акумулатор (Lithium-Ion) ..
2.250 MKD
без ДДВ: 1.907 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS