Апарати за дезинфекција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-6288 Ултрасоничен/ултразвучен чистач
Функција за одмастување - длабоко чистење и стерилизирање 5 циклуси на работа Резервоар од не..
2.990 MKD
без ДДВ: 2.534 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS