Електрични ќебиња

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-9050 Електрично двојно ќебе
Димензии: 160х140см Сила 2х60W 2 приклучока и 2 контролери за подесување 2 нивоа на греење ..
2.000 MKD
без ДДВ: 1.695 MKD
COLOSSUS CSS-9040 Електрично единечко ќебе
Димензии: 160х80см Сила 60W 2 нивоа на загревање Заштита од прегревање Струја 220 - 240V,..
1.250 MKD
без ДДВ: 1.059 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS