греалки/клими

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Iskra FH01AKT калорифер
Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. Се одл..
1.290 MKD
без ДДВ: 1.093 MKD
-17%
Iskra PN 2500 2,5kW електрична панелка
• Моќност: 2500W • Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz • Самостоен со можност за монтажа на ѕид ..
3.333 MKD3.999 MKD
без ДДВ: 2.825 MKD
Iskra FH 105 калорифер
Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. Се одл..
1.299 MKD
без ДДВ: 1.101 MKD
Iskra FH 06 калорифер
  Опис   Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000..
999 MKD
без ДДВ: 847 MKD
Iskra FH 03 калорифер
Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. Се одл..
799 MKD
без ДДВ: 677 MKD
Iskra YL-B28-11 уљен радијатор
• 3 подесувања на топлина 800W / 1200W / 2500W • Поставување на термостат • Тројна заштита од прег..
3.999 MKD
без ДДВ: 3.389 MKD
Iskra YL-B07FT-11 уљен радијатор
3 топлински поставки 800W / 1200W / 2500W + вентилатор 400W 11 ребра за греење 24ч тајмер ..
4.450 MKD
без ДДВ: 3.771 MKD
Iskra PTC-2021L Ѕидна греалка
Ѕидна греалка која грее и лади,со вентилатор функција,рекулација со далечински,лесна за монтажа и од..
2.899 MKD
без ДДВ: 2.457 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS