Масажери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-9010 мултифункционален масажер
Сила 25W Тајмер 15мин Панела со копчиња (ON/OFF, грејач, насока на ротирање) 8 масажни глав..
2.596 MKD
без ДДВ: 2.200 MKD
Unimaks © 2020. UKION SHOPS