Навлажнувач на воздух

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Laica HI 3011 навлажнувач на воздух
Моќ: 500/1000/1500W, Број на ребра: 3 IPX4 заштита од влага Топлотни наставки: 3, Прилагодлив те..
3.990 MKD
без ДДВ: 3.381 MKD
-14%
Laica HI 3012 овлажнувач на воздух
Laica развива целосна линија на медицински одобрени термометри за доенчиња и деца, како и овлажнувач..
2.999 MKD3.490 MKD
без ДДВ: 2.542 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS