Повеќе- наменски апарати

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Iskra FH01AKT калорифер
Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. Се одл..
1.290 MKD
без ДДВ: 1.093 MKD
-8%
Laica HI 3011 овлажнувач на воздух
Моќ: 500/1000/1500W, Број на ребра: 3 IPX4 заштита од влага Топлотни наставки: 3, Прилагодлив те..
3.690 MKD3.990 MKD
без ДДВ: 3.127 MKD
-17%
Iskra PN 2500 2,5kW електрична панелка
• Моќност: 2500W • Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz • Самостоен со можност за монтажа на ѕид ..
3.333 MKD3.999 MKD
без ДДВ: 2.825 MKD
Iskra HP-MT01 мултифунционален пекач
Искра HP-MT01 Мултифункционален пекач Iskra HP-MT01 е исклучително корисна алатка која сигурно ќ..
3.999 MKD
без ДДВ: 3.389 MKD
Iskra EPP-40-42-7 Електрична тава
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1500W • Термостат со макс. температура од 240 ° C • Конт..
1.999 MKD
без ДДВ: 1.694 MKD
Iskra HL38RCT Мини шпорет
Мини шпорет со електрични плочи Моќ 2000 W (голема плоча - 1000 W Ф187mm, мала плоча - 600 W Ф155mm..
5.899 MKD
без ДДВ: 4.999 MKD
-14%
Laica HI 3012 овлажнувач на воздух
Laica развива целосна линија на медицински одобрени термометри за доенчиња и деца, како и овлажнувач..
2.999 MKD3.490 MKD
без ДДВ: 2.542 MKD
Iskra HM-10 мултифунционален готвач
Iskra HM-10 повеќенаменски готвач Моќност: 1000-1200W напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz капаците..
3.999 MKD
без ДДВ: 3.389 MKD
Iskra EPP-34-A Електрична тава
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1500W • Термостат со макс. температура од 240 ° C • Копч..
1.899 MKD
без ДДВ: 1.609 MKD
Iskra FH 105 калорифер
Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. Се одл..
1.299 MKD
без ДДВ: 1.101 MKD
Iskra FH 06 калорифер
  Опис   Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000..
999 MKD
без ДДВ: 847 MKD
Iskra FH 03 калорифер
Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. Се одл..
799 MKD
без ДДВ: 677 MKD
Iskra YL-B28-11 уљен радијатор
• 3 подесувања на топлина 800W / 1200W / 2500W • Поставување на термостат • Тројна заштита од прег..
3.999 MKD
без ДДВ: 3.389 MKD
Iskra YL-B07FT-11 уљен радијатор
3 топлински поставки 800W / 1200W / 2500W + вентилатор 400W 11 ребра за греење 24ч тајмер ..
4.450 MKD
без ДДВ: 3.771 MKD
Iskra PTC-2021L Ѕидна греалка
Ѕидна греалка која грее и лади,со вентилатор функција,рекулација со далечински,лесна за монтажа и од..
2.899 MKD
без ДДВ: 2.457 MKD
Пица пекач
Сила 1500W. Димезии 44цм. Автоматски регулатор на температура. Трмостат. 5 температурни нивоа. Контр..
2.300 MKD
без ДДВ: 1.949 MKD
Пица пекач
Сила 1500W. Дмензии 36м,длабочина 6,5цм. Стаклен поклопувач. 5 темпеатурни пдесувања. Термостат. Кон..
1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
Пица пекач
Сила 1500W. Димензии: ширина 45цм,длабочина 6,5цм. Стаклен поклопувач. Автоматски регулатор на темпе..
2.250 MKD
без ДДВ: 1.907 MKD
Апарат за пица
Специална нелеплива површина. Димензија од 36цм. Стаклен поклопувач за непрекинато пратење на јадење..
2.450 MKD
без ДДВ: 2.076 MKD
Електрична грил плотна
Голема електрична грил плотна. Димензии на плотната 47х37цм. Потенциометар со 5 нивоа на јачина. Гри..
3.700 MKD
без ДДВ: 3.136 MKD
Електрична грил плотна
Сила 1500W. Нелеплива површина. Регулатор на јачина од 5 нивоа. Термостат. Сад за маснотии. Рачки ла..
2.000 MKD
без ДДВ: 1.695 MKD
Крчко од 6.5Л
Стаклен поклопувач. Рачки ладни на допир. Куќиште со овален облик од не’рѓосувачки челик. Мобилен ке..
3.250 MKD
без ДДВ: 2.754 MKD
Крчко од 1.8Л
Доста корисен мал апарат за припрема наголемброј вкусни јадења. Идеален за припрема и подгрејување. ..
2.750 MKD
без ДДВ: 2.331 MKD
Крчко од 4.5Л
Стаклен поклопувач. Рачки ладни на допир. Куќиште со овален облик од не’рѓосувачки челик. Мобилен ке..
2.850 MKD
без ДДВ: 2.415 MKD
Гурманско крчко
Може да се отви на 8 начини. Двострука акција која овозможува совршено комбинирање на тплината за вр..
7.300 MKD
без ДДВ: 6.186 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS