Грил плотни

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5080A Електричен грил со титаниум и керамика
Сила 1250W Решетка за печење од титаниум и керамика Површина за печење 30,5 х 25,5см Термос..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
COLOSSUS CSS-5080 Електричен грил
Сила 2000W Димензии на површината за печење 37 х 23,5см Дел за вода Дел за собрирање на мас..
2.300 MKD
без ДДВ: 1.949 MKD
COLOSSUS CSS-5208 Електрична грил плотна
Сила 1500W. Нелеплива површина. Регулатор на јачина од 5 нивоа. Термостат. Сад за масноти..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
COLOSSUS CSS-5208A Електрична грил плотна
Голема електрична грил плотна. Димензии на плотната 47х37цм. Потенциометар со 5 нивоа на јачи..
3.600 MKD
без ДДВ: 3.051 MKD
COLOSSUS CSS-5209 Електрична грил плотна
Сила 1500W. Нелеплива површина. Регулатор на јачина од 5 нивоа. Термостат. Сад за масноти..
2.000 MKD
без ДДВ: 1.695 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS