Крчко

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Iskra HP-MT01 мултифунционален пекач
Искра HP-MT01 Мултифункционален пекач Iskra HP-MT01 е исклучително корисна алатка која сигурно ќ..
3.999 MKD
без ДДВ: 3.389 MKD
Iskra HM-10 мултифунционален готвач
Iskra HM-10 повеќенаменски готвач Моќност: 1000-1200W напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz капаците..
3.999 MKD
без ДДВ: 3.389 MKD
COLOSSUS CSS-5235 Крчко од 6.5Л
Стаклен поклопувач. Рачки ладни на допир. Куќиште со овален облик од не’рѓосувачки челик. М..
3.250 MKD
без ДДВ: 2.754 MKD
COLOSSUS CSS-5234A Крчко од 1.8Л
Доста корисен мал апарат за припрема наголемброј вкусни јадења. Идеален за припрема и подгрејув..
2.750 MKD
без ДДВ: 2.331 MKD
COLOSSUS CSS-5234 Крчко од 4.5Л
Стаклен поклопувач. Рачки ладни на допир. Куќиште со овален облик од не’рѓосувачки челик. М..
2.850 MKD
без ДДВ: 2.415 MKD
COLOSSUS CSS-5235B Гурманско крчко
Може да се готви на 8 начини. Двострука акција која овозможува совршено комбинирање на топлинат..
7.300 MKD
без ДДВ: 6.186 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS