Пица пекачи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Iskra EPP-40-42-7 Електрична тава
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1500W • Термостат со макс. температура од 240 ° C • Конт..
1.999 MKD
без ДДВ: 1.694 MKD
Iskra EPP-34-A Електрична тава
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1500W • Термостат со макс. температура од 240 ° C • Копч..
1.899 MKD
без ДДВ: 1.609 MKD
COLOSSUS CSS-5109D Пица пекач
Сила 1500W. Димезии 44цм. Автоматски регулатор на температура. Термостат. 5 температурни ..
2.300 MKD
без ДДВ: 1.949 MKD
COLOSSUS FH-40A Пица пекач
​Сила 1500W. Дмензии 36м,длабочина 6,5цм. Стаклен поклопувач. 5 темпеатурни пдесувања. Те..
1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
COLOSSUS CSS-5109E Пица пекач
​Сила 1500W. Димензии: ширина 45цм,длабочина 6,5цм. Стаклен поклопувач. Автоматски регулато..
2.250 MKD
без ДДВ: 1.907 MKD
COLOSSUS CSS-5109B Апарат за пица
Специална нелеплива површина. Димензија од 36цм. Стаклен поклопувач за непрекинато пратење на..
2.450 MKD
без ДДВ: 2.076 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS