Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка
 • Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка

Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка

1.799 MKD
без ДДВ: 1.525 MKD
Производител: Iskra
Шифра на производ: BR-33B4
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Карактеристики:

 • 4.8 Ni-MH 4x1300 mAh јачина на батерија
 • Висока усисна моќ
 • Непрекината работа 12-13 мин.
 • Канистер со филтер што лесно се мие
 • Капацитет на канистерот( 400ml за прашина и 40ml за течности)
 • Индикатор за полнење
 • Полнач кој работи на 220 V ~ 50 Hz
 • 30 W јачина на мотор
 • За усисување на суво ѓубре и на течности
 • 3 додатоци за чистење на потешко достапни места (краток додаток, додаток со четка и додаток за течности)
 • Максимален вакум: ≥1.5Kpa
 • Бучност: 76dB
 • Нето тежина: 0,61kg
 • Бруто тежина: 0,925 kg
 • Димензии на кутијата: 385mm (Д x 105mm (Ш) x 114mm (В)
 • 2 години гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS