Правосмукалки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-4105C Правосмукалка
Циклонски филтер Два сунѓерасти филтери Сила 2400W Пластични цевки Папуча за усисување ..
5.100 MKD
без ДДВ: 4.322 MKD
COLOSSUS CSS-4105A Циклонска правосмукалка
​Циклонски филтер Еден HEPA филтер и еден сунѓераст филтер Сила 2400W Пластични цевки Пап..
4.900 MKD
без ДДВ: 4.153 MKD
COLOSSUS CSS-4110C 2 во 1 усисувач
Сила 1200W Рачен и стапен усисувач Капацитет 1,5Л HEPA филтер, сунѓераст филтер Папуча за..
3.000 MKD
без ДДВ: 2.542 MKD
Iskra JC-208 Чистач на пареа
1300W (max), Должина на кабел: 5,5m, Глава со круглест зглоб, страничнио навалување 90°, навалув..
3.399 MKD
без ДДВ: 2.881 MKD
-17%
Iskra SL585FA06-RD/BL рачна циклонска правосмукалка
Рачна правосмукалка Моќност: 600 W Циклонска технологија Лесно празнење на садови  3 прилоз..
3.333 MKD3.999 MKD
без ДДВ: 2.825 MKD
Iskra крпа за парочистач
Резервна крпа за парочистачи на ISKRA  Две димензии (за JC-208 помала, и за JC-..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка
Карактеристики: 4.8 Ni-MH 4x1300 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината..
1.799 MKD
без ДДВ: 1.525 MKD
Iskra BR-11B6 рачна правосмукалка
Карактеристики: 7,2 Ni-MH 6x1300 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината..
2.390 MKD
без ДДВ: 2.025 MKD
Iskra JC-210 Чистач на пареа
Снага: 1500W (max), Должина на кабел: 7м, Глава со круглест зглоб, Ергономски обликувана рачка, ..
3.599 MKD
без ДДВ: 3.050 MKD
Iskra SL800 Циклонска правосмукалка
• Моќност: 800W • Напон: 220V-240V ~ 50Hz • капацитет на садот за прав: 2.5 L • циклонска техноло..
3.999 MKD
без ДДВ: 3.389 MKD
COLOSSUS CSS-4100C Чистач на пареа 5 во 1 со плус додатоци
Нов дизајн. Сила 1300W. Должина на кабелот 5 м. Содржи вкупно 4 крпи за парочистачот,џоѓер,млазница,..
4.850 MKD
без ДДВ: 4.110 MKD
COLOSSUS CSS-4105E Правосмукалка
​Сила 1600W. Нов дизајн. Платнена кеса. Пластична цевка. Четка за усисување. 2 сунѓерас..
4.600 MKD
без ДДВ: 3.898 MKD
COLOSSUS CSS-4105B Циклонска правосмукалка
​Мулти-циклонски пластичен филтер. Двоен ХЕПА филтер за додатна филтрација. Високо ефикасен м..
4.550 MKD
без ДДВ: 3.856 MKD
COLOSSUS CSS-4105 Правосмукалка
Воден филтер,функција за мокро/суво усисување. Сила 2800W. Функција ЕКО активен воден филтер...
11.600 MKD
без ДДВ: 9.831 MKD
COLOSSUS CSS-4105G  Правосмукалка
​Високо ефикасен мотор. Сила 1200W. Сила на усисување:14W.  Текстилна кеса за пра..
3.650 MKD
без ДДВ: 3.093 MKD
COLOSSUS CSS-4110E Правосмукалка
​Сила 1600W. Нов дизајн. Платнена кеса. Пластични цевки. Четка за усисување. 2 сунѓерас..
4.000 MKD
без ДДВ: 3.390 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS