Чистачи на пареа

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Iskra JC-208 Чистач на пареа
1300W (max), Должина на кабел: 5,5m, Глава со круглест зглоб, страничнио навалување 90°, навалув..
3.399 MKD
без ДДВ: 2.881 MKD
Iskra крпа за парочистач
Резервна крпа за парочистачи на ISKRA  Две димензии (за JC-208 помала, и за JC-..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Iskra JC-210 Чистач на пареа
Снага: 1500W (max), Должина на кабел: 7м, Глава со круглест зглоб, Ергономски обликувана рачка, ..
3.599 MKD
без ДДВ: 3.050 MKD
COLOSSUS CSS-4100C Чистач на пареа 5 во 1 со плус додатоци
Нов дизајн. Сила 1300W. Должина на кабелот 5 м. Содржи вкупно 4 крпи за парочистачот,џоѓер,млазница,..
4.850 MKD
без ДДВ: 4.110 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS