Правосмукалки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-4105C Правосмукалка
Циклонски филтер, два сунѓерасти филтери, сила 2400W, пластични цевки, папуча за усисување, додаток ..
5.100 MKD
без ДДВ: 4.322 MKD
COLOSSUS CSS-4105A Циклонска правосмукалка
Циклонски филтер, еден HEPA филтер и еден сунѓераст филтер, сила 2400W, пластични цевки, папуча за у..
4.900 MKD
без ДДВ: 4.153 MKD
COLOSSUS CSS-4110C 2 во 1 усисувач
Сила 1200W, рачен и стапен усисувач, капацитет 1,5Л, HEPA филтер, сунѓераст филтер, папуча за усисув..
3.000 MKD
без ДДВ: 2.542 MKD
-17%
Iskra SL585FA06-RD/BL рачна циклонска правосмукалка
Рачна правосмукалка Моќност: 600 W Циклонска технологија Лесно празнење на садови  3 прилоз..
3.333 MKD3.999 MKD
без ДДВ: 2.825 MKD
Iskra SL800 Циклонска правосмукалка
• Моќност: 800W • Напон: 220V-240V ~ 50Hz • капацитет на садот за прав: 2.5 L • циклонска техноло..
3.999 MKD
без ДДВ: 3.389 MKD
COLOSSUS CSS-4105E Правосмукалка
Сила 1600W. Нов дизајн. Платнена кеса. Пластична цевка. Четка за усисување. 2 сунѓерасти филтери. Ав..
4.600 MKD
без ДДВ: 3.898 MKD
COLOSSUS CSS-4105B Циклонска правосмукалка
Мулти-циклонски пластичен филтер. Двоен ХЕПА филтер за додатна филтрација. Високо ефикасен мотор. Си..
4.550 MKD
без ДДВ: 3.856 MKD
COLOSSUS CSS-4105 Правосмукалка
Воден филтер,функција за мокро/суво усисување. Сила 2800W. Функција ЕКО активен воден филтер.Уништув..
11.600 MKD
без ДДВ: 9.831 MKD
COLOSSUS CSS-4105G  Правосмукалка
Високо ефикасен мотор. Сиал 1200W. Сила на усисување:14W. Текстилна кеса за прашина со капацитет 1,5..
3.650 MKD
без ДДВ: 3.093 MKD
COLOSSUS CSS-4110E Правосмукалка
Сила 1600W. Нов дизајн. Платнена кеса. Пластични цевки. Четка за усисување. 2 сунѓерасти филтери. Ав..
4.000 MKD
без ДДВ: 3.390 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS