Рачни правосмукалки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка
Карактеристики: 4.8 Ni-MH 4x1300 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината..
1.799 MKD
без ДДВ: 1.525 MKD
Iskra BR-11B6 рачна правосмукалка
Карактеристики: 7,2 Ni-MH 6x1300 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината..
2.390 MKD
без ДДВ: 2.025 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS