Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS  CSS-5491 Машинка за колбаси
​ Хоризонтален тип на полнење. Вакумско прицврстување за подлогата како и прицврстување со п..
3.000 MKD
без ДДВ: 2.542 MKD
COLOSSUS 000 Дрвена даска за пеглање
Можност за подесување на висината. Димензии 122х31цм. Дрвена даска за пеглање. ..
900 MKD
без ДДВ: 763 MKD
COLOSSUS CL-350 Бокал за филтрирање вода
Извондреден систем за контролирање на протокот на вода Дизајниран внатрешен филтер против чадењ..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
COLOSSUS CSS-3500 Вага за прецизно мерење
Капацитет 100гр Мери од 0.01гр Со функција за броење парчиња Високо прецизен сензор за мере..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
COLOSSUS CSS-4112 3 во 1 апарат за чистење прозори
Прскалка за вода Крпа за бришење/чистење Вакум усисувач на нечистотија Мал сад за мерење на..
2.400 MKD
без ДДВ: 2.034 MKD
COLOSSUS CSS-4114 Мултифункционален сет за чистење
Лопатка за чистење Држач за делови кои се монтира на ѕид Подесива метална рачка со плус додат..
1.600 MKD
без ДДВ: 1.356 MKD
COLOSSUS CSS-4115 Рачен чистач за прозори
Спреј функција Микрофибер крпа за полесно чистење Гумен дел за полесно собирање на нечистата ..
330 MKD
без ДДВ: 280 MKD
COLOSSUS CSS-4118B SPRAY MOР Крпа за џогер
Двострана микрофибер крпа за џогер ..
290 MKD
без ДДВ: 246 MKD
COLOSSUS CSS-5004 Фритеза на топол воздух
ПРИГОТВУВАЊЕ НА ХРАНА БЕЗ ДОДАТОК НА МАСЛО Сила 1000W Топлиот воздух подеднакво циркулира око..
4.000 MKD
без ДДВ: 3.390 MKD
COLOSSUS CSS-5004B Фритеза на топол воздух
Сила 1000W Топлиот воздух подеднакво циркулира околу храната Сигурносен механизам во текот на..
4.200 MKD
без ДДВ: 3.560 MKD
COLOSSUS CSS-5006A Фритеза
Метална Сила 2000W Капацитет на масло 3Л Поклопувач што може да се одвои Сад за храна што..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
COLOSSUS CSS-5006B Фритеза на топол воздух
Без масло Пржи и  тостира (грилува) храна Топлиот воздух подеднакво циркулира околу хран..
4.900 MKD
без ДДВ: 4.153 MKD
COLOSSUS CSS-5006C XXL Фритеза на топол воздух
ПРИГОТВУВАЊЕ НА ХРАНА БЕЗ УПОТРЕБА НА МАСЛО Топлиот воздух циркулирано ја загрева храната Сиг..
5.490 MKD
без ДДВ: 4.653 MKD
COLOSSUS CSS-5109B Апарат за пица
Специална нелеплива површина. Димензија од 36цм. Стаклен поклопувач за непрекинато пратење на..
2.024 MKD
без ДДВ: 1.715 MKD
COLOSSUS CSS-5110 Апарат за hot dog
Сила 350W Се препорачува да се подготвуваат истовремено по 6 виршли со средна големина Време ..
2.320 MKD
без ДДВ: 1.966 MKD
COLOSSUS CSS-5232 Пекач за леб
Можност за печење на леб со грамажа од 480гр или 650гр Сила 600W 12 различни програми за пече..
5.100 MKD
без ДДВ: 4.322 MKD
COLOSSUS CSS-5290B Апарат за шишање
Високо квалитетен челик ON/OFF копче Сила 12W 4 додатоци (3мм,6мм,9мм,12мм) за шишање,ножиц..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
COLOSSUS CSS-5301 Апарат за бабини колачи
Обложен со квалитетен керамички слој Модерните керамички слоеви се помалце лепливи од тефлонски..
1.850 MKD
без ДДВ: 1.568 MKD
COLOSSUS CSS-5301A Апарат за бабини колачи
Нелеплива тефлонска површина Рачките се топлотно изолирани Лесен за одржување 5 Колачи во о..
1.850 MKD
без ДДВ: 1.568 MKD
COLOSSUS CSS-5301B Апарат за бабини колачи
Сила 900W Облик 5 срца,не леплива површина Куќиште и рачки ладни на допир Контролна ламба ..
2.000 MKD
без ДДВ: 1.695 MKD
COLOSSUS CSS-5301C Апарат за бабини колачи
Контрола на температура Компактно куќиште Нелеплива површина Колачи во облик на срце ЛЕД ..
1.850 MKD
без ДДВ: 1.568 MKD
COLOSSUS CSS-5302A Апарат за бабини колачи
Контрола на температура Нелеплива површина Рачките се топлотно изолирани Лесен за одржување..
1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
COLOSSUS CSS-5303 Апарат за палачинки
Не леплива површина од 30 цм Сила од 1200W Термостат Потенциометар Индикаторна ламба Др..
2.050 MKD
без ДДВ: 1.737 MKD
COLOSSUS CSS-5303A Апарат за детски вафли
Нелеплива површина Термостат Индикатор за температура Индикатор за напојување Заштита од ..
1.850 MKD
без ДДВ: 1.568 MKD
COLOSSUS CSS-5303B Двоен апарат за вафли
Обложен со квалитетен керамички слој Можност за печење истовремено 10 мини вафли во облик на ср..
3.180 MKD
без ДДВ: 2.695 MKD
COLOSSUS CSS-5303C Апарат за переци
Нелеплива површина Термостат Индикатор за температура Индикатор за напојување Заштита од ..
1.700 MKD
без ДДВ: 1.441 MKD
COLOSSUS CSS-5304 Апарат за бабини колачи
Нелеплива површина Рачките се топлотно изолирани Лесен за одржување 5 колачи во облик на ср..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
COLOSSUS CSS-5304A Апарат за вафли
Нелеплива површина Термостат Индикатор за температура Индикатор за напојување Заштита од ..
1.700 MKD
без ДДВ: 1.441 MKD
COLOSSUS CSS-5304B Апарат за колачи
Идеални фигури за деца 7 различни облици Нелеплива површина Термостат Индикатор за темпер..
1.700 MKD
без ДДВ: 1.441 MKD
COLOSSUS CSS-5304C Апарат за крофни
Американски стил на крофни Сила 900W Не леплива површина Куќиште ладно на допир Капацитет..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS