Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-9010 мултифункционален масажер
Сила 25W Тајмер 15мин Панела со копчиња (ON/OFF, грејач, насока на ротирање) 8 масажни глав..
2.596 MKD
без ДДВ: 2.200 MKD
COLOSSUS CSS-9030 Безжичен масажер
Сила 3.7W Анатомски облик Тајмер 10мин Безжичен USB полнење Вградена батерија OFF/ON ..
1.990 MKD
без ДДВ: 1.686 MKD
COLOSSUS CSS-9060 Релаксирачки туш - масажер
3 долги и 3 кратки заменливи,ротирачки,силиконски четки Магнетен држач за четки, лесен за замен..
1.680 MKD
без ДДВ: 1.424 MKD
COLOSSUS CSS-9070 Фитнес масажер за раце и нозе
EMS технологија - електрична стимуласија (неуромускуларна стимулација) Проактивно средство за: ..
1.080 MKD
без ДДВ: 915 MKD
COLOSSUS CSS-9080 Фитнес масажер за абдомен
EMS технологија - електрична стимуласија (неуромускуларна стимулација) Проактивно средство за: ..
1.680 MKD
без ДДВ: 1.424 MKD
COLOSSUS CSS-9090 Фитнес масажер за задник
EMS технологија - електрична стимуласија (неуромускуларна стимулација) Проактивно средство за: ..
1.280 MKD
без ДДВ: 1.085 MKD
Unimaks © 2020. UKION SHOPS