Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-41%
COLOSSUS CL-113 Сет помали шерпи
Сет помали шерпи без поклопувач. 5 шерпи со долги рачки. Димензии 12/14/16/18/20цм ..
2.095 MKD3.550 MKD
без ДДВ: 1.775 MKD
-41%
COLOSSUS CL-116 Професионален сет од 17 делови
Сетот вклучува 17 делови од не ’рѓосувачки челик. Метални поклопувачи со термометри. 16х8цм шерпа/по..
8.614 MKD14.600 MKD
без ДДВ: 7.300 MKD
-41%
COLOSSUS CL-141 Керамичка шерпа
Шерпа со модерен дизајн. Керамичка шерпа со димензија 26цм,длабочина од 6,5цм. Стаклен поклопувач со..
2.006 MKD3.400 MKD
без ДДВ: 1.700 MKD
-41%
COLOSSUS CL-223 Професионален сет од 17 парчиња
Не’рѓосувачки челик,Ѕ/Ѕ. Стаклено/метални поклопувачи со термометри. 16х8цм шерпа/една рачка и покло..
8.614 MKD14.600 MKD
без ДДВ: 7.300 MKD
-6%
COLOSSUS NUTRI PRO POWER MIX EKSTRAKTOR CSS-5413B
  НОВ МОДЕЛ Моќност од 1000W Брзина: 13000-16000 вртежи во минута, една брзина Ф..
4.814 MKD5.100 MKD
без ДДВ: 4.080 MKD
-17%
Iskra PN 2500 2,5kW електрична панелка
• Моќност: 2500W • Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz • Самостоен со можност за монтажа на ѕид ..
3.333 MKD3.999 MKD
без ДДВ: 2.825 MKD
-20%
ISKRA SL-2088A Пегла на пареа
Пегла на пареа за алишта Моќност: 2000W Напон: 220-240V, 50Hz Капацитет на канистерот за вода: ..
1.199 MKD1.499 MKD
без ДДВ: 1.016 MKD
-17%
ISKRA SL-8822 Пегла на пареа
Пегла на пареа за алишта Моќност: 2800W Напон: 220-240V, 50Hz Капацитет на канистерот за вода: ..
2.499 MKD2.999 MKD
без ДДВ: 2.118 MKD
-17%
Iskra SL585FA06-RD/BL рачна циклонска правосмукалка
Рачна правосмукалка Моќност: 600 W Циклонска технологија Лесно празнење на садови  3 прилоз..
3.333 MKD3.999 MKD
без ДДВ: 2.825 MKD
-8%
Laica HI 3011 овлажнувач на воздух
Моќ: 500/1000/1500W, Број на ребра: 3 IPX4 заштита од влага Топлотни наставки: 3, Прилагодлив те..
3.690 MKD3.990 MKD
без ДДВ: 3.127 MKD
-14%
Laica HI 3012 овлажнувач на воздух
Laica развива целосна линија на медицински одобрени термометри за доенчиња и деца, како и овлажнувач..
2.999 MKD3.490 MKD
без ДДВ: 2.542 MKD
-27%
Laica PC3004 Сет за маникир и педикир
Laica PC3004 Сет за маникир и педикир Маникир и педикир за нега и хигиена на ноктите на рацете и ..
1.450 MKD1.999 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
-17%
NUTRI MIX CSS-5412D COLOSSUS
Сила 800W. Намена: за смути Функции: Мели,блендира,миксира,сече,дроби лед  Плус функци..
2.395 MKD2.900 MKD
без ДДВ: 2.030 MKD
-17%
NUTRI MIX CSS-5412E COLOSSUS
  LED осветлување Моќност 800W Две брзини ++ Функции: меле,дроби,сецка,блендира Сад 50..
2.395 MKD2.900 MKD
без ДДВ: 2.030 MKD
-5%
NUTRI PRO MIX CSS-5413 COLOSSUS
  Сила 900W. Брзина од 13.000-16.000 вртежи/мин (една брзина). Функции: мели,сецка,..
4.295 MKD4.499 MKD
без ДДВ: 3.640 MKD
-34%
Veet SENSITIVE PRECISION женски тример
Veet Sensitive Precision Beauty Styler е алатка за убавина која нуди нежно бричење и прецизно облику..
1.450 MKD2.199 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS