Iskra SW-817A Сецко
  • Iskra SW-817A Сецко

Iskra SW-817A Сецко

1.290 MKD
без ДДВ: 1.093 MKD
Производител: Iskra
Шифра на производ: SW-817A
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Одберете боја:

Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz
Моќност: 300 W (макс)
Ножеви од нерѓосувачки челик
Материјал: пластика
Ергономска форма
Сад: 750 ml
2 години гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Unimaks © 2019. UKION SHOPS