Ножеви

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CL-67 Сет од 5 ножеви со стакло
​Релативно остри ножеви. Дрвен држач. Материјал од не ’рѓосувачки челик. Должини на ножевит..
3.350 MKD
без ДДВ: 2.839 MKD
COLOSSUS CL-56 Сет дрвени ножеви со стакло
Сет ножеви со дизајнирано стакло. Класичен дизајн на рачките со дрво и стакло. Релативно остр..
3.500 MKD
без ДДВ: 2.966 MKD
COLOSSUS CL-45 Сет ножеви со стакло
Сет квалитетни ножеви со стакло. Ергономски дизајн на рачките што ги прави ножевите лесни за ра..
2.750 MKD
без ДДВ: 2.331 MKD
COLOSSUS CL-34 Сет керамички ножеви
Сет од вистински керамички ножеви. Сечилото е направено од керамика со голема острина. Гумена..
2.350 MKD
без ДДВ: 1.992 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS