COLOSSUS CL-56 Сет дрвени ножеви со стакло

COLOSSUS CL-56 Сет дрвени ножеви со стакло

3.500 MKD
без ДДВ: 2.966 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CL-56
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Сет ножеви со дизајнирано стакло.
  • Класичен дизајн на рачките со дрво и стакло.
  • Релативно остри.
  • Материјалот содржи не ’рѓосувачки челик.
  • Во сетот спаѓаат: готварски нож 20,3 цм; нож за сечење леб 20,3 цм; нож за сечење 20,3 цм; нож од 12,7 цм; нож од 8,9 цм;

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS