COLOSSUS CL-34 Сет керамички ножеви

COLOSSUS CL-34 Сет керамички ножеви

2.350 MKD
без ДДВ: 1.992 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CL-34
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10
  • Сет од вистински керамички ножеви.
  • Сечилото е направено од керамика со голема острина.
  • Гумена рачка.
  • Сетот се состои од 3 ножа.
  • Куварски нож 20.3цм.
  • Куварски нож 17.7цм.
  • Нож за сечење 10.5цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS