COLOSSUS CL-45 Сет ножеви со стакло
  • COLOSSUS CL-45 Сет ножеви со стакло

COLOSSUS CL-45 Сет ножеви со стакло

2.750 MKD
без ДДВ: 2.331 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CL-45
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10
  • Сет квалитетни ножеви со стакло.
  • Ергономски дизајн на рачките што ги прави ножевите лесни за ракување.
  • Комбинација на рачката со пластика и не ’рѓосувачки челик.
  • Ножевите се ислучиво остри.
  • Материјалот се состои од не ’рѓосувачки челик.
  • Во комплетот се наоѓаат следните ножеви: готварски нож 20,3 цм; нож за сечење леб 20,3 цм; нож за сецкање 20,3 цм; нож од 12,7 цм; нож од 8,9 цм;

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS