COLOSSUS CL-67 Сет од 5 ножеви со стакло

COLOSSUS CL-67 Сет од 5 ножеви со стакло

3.350 MKD
без ДДВ: 2.839 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CL-67
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • ​Релативно остри ножеви.
  • Дрвен држач.
  • Материјал од не ’рѓосувачки челик.
  • Должини на ножевите: готварски нож 20,3 цм; нож за сечење 20,3 цм; нож за сечење 20,3 цм; нож од 11 цм; нож од 8,9 цм;

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS