Професионални сетови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS G-12 Ексклузивен ESCAJG сет
Сет од 30 парчиња 6 големи ножа 6 големи лажици 6 големи вилушки  6 мали лажици 6 ..
2.630 MKD
без ДДВ: 2.229 MKD
COLOSSUS G-24 Ексклузивен ESCAJG сет
Сет од 24 парчиња 6 големи ножа 6 големи вилушки 6 големи лажици ..
1.730 MKD
без ДДВ: 1.466 MKD
COLOSSUS GENTLY-66 Ексклузивен сет од 24 парчиња
Сет од 24 парчиња за ручек. Нерѓосувачки челик 18/10. 6 парчиња големи лажици. 6 парчиња ма..
3.200 MKD
без ДДВ: 2.712 MKD
COLOSSUS GENTLY-44 Ексклузивен сет од 72 парчиња
​Цврста кутија обложена со црн скај. Сет од 72 парчиња. Нерѓосувачки челик 18/10. 12 парчињ..
9.990 MKD
без ДДВ: 8.466 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS