Професионални сетови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS GENTLY-66 Ексклузивен сет од 24 парчиња
Сет од 24 парчиња за ручек. Нерѓосувачки челик 18/10. 6 парчиња големи лажици. 6 парчиња ма..
3.200 MKD
без ДДВ: 2.712 MKD
COLOSSUS GENTLY-44 Ексклузивен сет од 72 парчиња
​Цврста кутија обложена со црн скај. Сет од 72 парчиња. Нерѓосувачки челик 18/10. 12 парчињ..
3.350 MKD
без ДДВ: 2.839 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS