LAICA PM2000 апарат за тестенини
  • LAICA PM2000 апарат за тестенини
  • LAICA PM2000 апарат за тестенини
  • LAICA PM2000 апарат за тестенини
  • LAICA PM2000 апарат за тестенини
  • LAICA PM2000 апарат за тестенини

LAICA PM2000 апарат за тестенини

2.599 MKD
без ДДВ: 2.203 MKD
Производител: Laica
Шифра на производ: PM2000
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

КОМПОНЕНТИ НА ПРОИЗВОД
1 машина за тестенини , 1 заменлив двоен нож,
1 рачка, 1 спојка со завртка, 2 упатства за употреба

МИН. И МАКС. дебелина: 0,3-3 мм
МАКС. ШИРИНА : 150 мм
ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА РАЧКА: 7 позиции
МАТЕРИЈАЛ: Челик, алуминиум
ДИМЕНЗИИ: 20,2 х 19,6 х 15,2 см
ТЕЖИНА: 0,76 кг

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS