Iskra RH-1818-1 (Black) Травел фен за сушење коса
  • Iskra RH-1818-1 (Black) Травел фен за сушење коса

Iskra RH-1818-1 (Black) Травел фен за сушење коса

599 MKD
без ДДВ: 508 MKD
Производител: Iskra
Шифра на производ: RH-1818-1
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув. 
Достапен во Црна боја
Долг кабел, гајка за закачување,
тело од високо квалитетна пластика.
Дифузер за рамномерно и прецизно сушење.

Моќност: 1200W,
2 променливи брзини,
Рачка на преклопување,
Компактен,
Јамка за закачување,
Мал дифузер
Лесени тивок
1 година гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS