Лична нега

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ISKRA SL-2022 Пегла на пареа
Пегла на пареа за алишта Моќност: 2200W Напон: 220-240V, 50Hz Капацитет на канистерот за вода: ..
1.699 MKD
без ДДВ: 1.440 MKD
-20%
ISKRA SL-2088A Пегла на пареа
Пегла на пареа за алишта Моќност: 2000W Напон: 220-240V, 50Hz Капацитет на канистерот за вода: ..
1.199 MKD1.499 MKD
без ДДВ: 1.016 MKD
-17%
ISKRA SL-8822 Пегла на пареа
Пегла на пареа за алишта Моќност: 2800W Напон: 220-240V, 50Hz Капацитет на канистерот за вода: ..
2.499 MKD2.999 MKD
без ДДВ: 2.118 MKD
ISKRA SL-158 Пегла на пареа
Пегла на пареа за алишта Моќност: 2400W Напон: 220-240V, 50Hz Капацитет на канистерот за вода: ..
2.199 MKD
без ДДВ: 1.864 MKD
COLOSSUS CSS-3250 Телесна дигитална вага
​Дигитална телесна вага Мери до150кг Мери од 100гр LCD дисплеј 4 сензори Стаклена ..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
COLOSSUS CSS-3260 Телесн вага
​Дигитална телесна вагаМ Мери до 150кг Мери од 100гр LCD дисплеј 4 сензори Стаклена ..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
COLOSSUS CSS-6260C Фен за сушење коса
Сила 1000W Две брзини на дување Рачка на склопување Идеален за патување ..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
-27%
Laica PC3004 Сет за маникир и педикир
Laica PC3004 Сет за маникир и педикир Маникир и педикир за нега и хигиена на ноктите на рацете и ..
1.450 MKD1.999 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
Iskra RH-1827M-5 (Purple) Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во Пурпурна боја Долг кабел, гајка за закачув..
1.499 MKD
без ДДВ: 1.270 MKD
Iskra RH-1827M-5 (Bronze) Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во бронзена боја Долг кабел, гајка за закачув..
1.499 MKD
без ДДВ: 1.270 MKD
Iskra RH-1827M-5 (Black) Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во Црна боја Долг кабел, гајка за закачување,..
1.499 MKD
без ДДВ: 1.270 MKD
Iskra RH-1818-1 (White) Травел фен за сушење коса
Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув...
990 MKD
без ДДВ: 839 MKD
Iskra RH-1818-1 (Black) Травел фен за сушење коса
Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув...
599 MKD
без ДДВ: 508 MKD
Iskra RH-1803AM-1 (Black) Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во црна боја Долг кабел, гајка за закачување,..
1.290 MKD
без ДДВ: 1.093 MKD
Iskra RH-1803AM-1 (Black - Pink) Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во црно-розева боја Долг кабел, гајка за..
1.290 MKD
без ДДВ: 1.093 MKD
Iskra RH 1837-2 BL Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во црно-розева боја Долг кабел, гајка за..
1.499 MKD
без ДДВ: 1.270 MKD
Iskra RFC-1306 Батериска машинка за шишање
Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнува..
1.499 MKD
без ДДВ: 1.270 MKD
Iskra QR8918 Машинка за шишање
Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнува..
1.499 MKD
без ДДВ: 1.270 MKD
-34%
Veet SENSITIVE PRECISION женски тример
Veet Sensitive Precision Beauty Styler е алатка за убавина која нуди нежно бричење и прецизно облику..
1.450 MKD2.199 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
Scholl WET & DRY апарат за стругање пети
SCHOLL Velvet За влажно и суво користење се полни на полнач, се користи безжична. Може да се к..
1.799 MKD
без ДДВ: 1.525 MKD
Scholl Velvet Smooth Pink апарат за стругање пети
Уживајте во мекоста на нозете и заборавете на непријатност. Има долги микроабразивни честички во ком..
1.698 MKD
без ДДВ: 1.439 MKD
COLOSSUS CSS-6553 Пегла на пареа со керамичка плоча
Керамичка грејна плоча Пеглање на суво/функција прскање/пареа/вертикална пареа/континуална паре..
1.600 MKD
без ДДВ: 1.356 MKD
COLOSSUS CSS-6552B Пегла на пареа
Пеглање на суво/функција прскање/пареа/континуирана пареа/вертикална пареа Функција за самочист..
3.300 MKD
без ДДВ: 2.797 MKD
COLOSSUS CSS-6552 Пегла на пареа
Керамичка грејна плоча Со метално дно Пеглање на суво/функција пркање-пареа/променлива пареа/..
2.350 MKD
без ДДВ: 1.992 MKD
COLOSSUS CSS-6551B Пегла на пареа
Керамичка грејна плоча. Функции прскање/пареа/континуирана пареа. Функција на самочистење. ..
2.200 MKD
без ДДВ: 1.864 MKD
COLOSSUS 000 Дрвена даска за пеглање
Можност за подесување на висината. Димензии 122х31цм. Дрвена даска за пеглање. ..
900 MKD
без ДДВ: 763 MKD
COLOSSUS CSS-6550 Пегла на пареа
Грејна плоча со керамички слој. Функција за прскање/пареа/континуирана пареа/вертикална пареа/у..
2.450 MKD
без ДДВ: 2.076 MKD
COLOSSUS CSS-6551 Пегла
Грејна плоча од не ’рѓосувачки челик. STAINLESS STEEL дно. Пеглање на суво. Подесување на т..
1.350 MKD
без ДДВ: 1.144 MKD
COLOSSUS CSS-6263 Фигаро апарат за коса
​PTC грејач. Заштита на косата од прегрејување. ON/OFF прекидач со  индикаторно ЛЕД свет..
1.050 MKD
без ДДВ: 890 MKD
COLOSSUS CSS-6265A Дигитална електрична четка за коса
3Д керамичка четка за нежно исправување на коса. LED дисплеј. Максимум 230’. Автоматско иск..
1.050 MKD
без ДДВ: 890 MKD
COLOSSUS CSS-6269 Мини патна пегла за коса
​LED индикатор за вклученост. Максимална сила  30W. Идеална за патување поради својата д..
850 MKD
без ДДВ: 720 MKD
COLOSSUS CSS-6268B Пегла за коса
​Исправување,четкање и виткање на коса. 80’-виткање на коса. 210’-исправување на коса. Заме..
1.300 MKD
без ДДВ: 1.102 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS