Апарати за бричење

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-6275B Мини сет за бричење
2 во 1 тример,за коса,за нос,уши,образи,брада. Гумена не лизгава рачка. Не ’рѓосувачки челик...
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
COLOSSUS CSS-6270B Електричен апарат за шишање и бричење
Двојна метална фолија која независно се движи. Потреба од 8 саати за полнење на батеријата..
1.000 MKD
без ДДВ: 847 MKD
COLOSSUS CSS-6270 Апарат за бричење
Титаниумска фолија. Ергономски дизајн. Полнива батерија. Може да се мие со вода. Полнач,ч..
3.350 MKD
без ДДВ: 2.839 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS