Апарати за шишање

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Iskra RFC-1306 Батериска машинка за шишање
Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнува..
1.499 MKD
без ДДВ: 1.270 MKD
Iskra QR8918 Машинка за шишање
Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнува..
1.499 MKD
без ДДВ: 1.270 MKD
COLOSSUS CSS-5290B Апарат за шишање
Висококвалитетен челик. ON/OFF копче. Сила 12W. 4 додатоци (3мм,6мм,9мм,12мм) за шишање,ножици,чешел..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
COLOSSUS CSS-6290 Апарат за шишање
Сила 12W. Додатоци: 4 додатоци за шишање (3мм,6мм,9мм,12мм),чешел,ножици,масло за одржување,четка за..
670 MKD
без ДДВ: 568 MKD
COLOSSUS CSS-6295 Апарат за шишање
8 должини на шишање од 4мм до 32мм. Чешел,одделено сечило,струен адаптер 220-240V. Може да работи со..
1.700 MKD
без ДДВ: 1.441 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS